Важливо

“Шлюб за добу”: на Кіровоградщині одружилися 500-та пара закоханих

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

У Кропивницькому в приміщенні обласного художнього музею відбулася ювілейна реєстрація стосунків у рамках проекту «Шлюб за добу». Молодята Марина та Дмитро Мазуренки стали 500-ми закоханими, які зареєстрували свої стосунки за пришвидшеною процедурою на території Кіровоградської області.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ГТУЮ у Кіровоградській області.

Як розповіли самі молодята, вони були знайомі вже впродовж п’яти років, але через напружений робочий графік не мали можливості одружитися за стандартною процедурою. Натомість завдяки проекту «Шлюб за добу» їм вдалося офіційно зареєструвати свої стосунки швидко й без зайвої витрати часу.

“Незважаючи на сумніви скептиків, які стверджували, що проект буде користуватися популярністю лише серед іноземців, статистика свідчить про абсолютно інакший стан речей. І сьогодні без зайвої витрати часу в Кропивницькому одружується вже 500-та закохана пара”, – прокоментував в.о. начальника обласного управління юстиції Олег Потьомкін.

Варто відзначити, що сервіс стартував на території Кропивницького 31 березня 2017 року. 2 грудня 2017 року сервіс почав діяти і в Олександрії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар