До небесного війська України приєдналося десять воїнів з Кіровоградщини

Ілюстрація

Десять родин на Кіровоградщині отримали трагічні звістки про загибель їхніх синів, чоловіків, які захищали Україну у війні з росіянами. Серед них – сім’я переселенців з Херсону.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією громад.

29 серпня на території Херсонської області загинув 38-річний олександрієць Сергій Кейбало. Він отримав поранення, які виявилися несумісними з життям.

Кейбало Сергій

2 вересня загинув 27-річний Олександр Брикалов із села Калинівка Первозванівської громади.  Воїн втратив життя в боях на Херсонщині.

7 вересня поблизу с. Піски Донецької області загинув воїн з Верблюжки Сергій  Демченко. Сьогодні рідна громада зустріла його живим коридором і провела в останню путь.

Демченко Сергій

8 вересня в бою поліг 34-річний Поліщук Радіон Володимирович з села Добрянка Вільшанської громади. Призваний на військову службу під час мобілізації 17 квітня 2022 року Голованівським РТЦК. Проходив військову службу у стрілецькій роті.

Новоархангельська громада втратила двох захисників – Євгена Чернявського та Сергія Молчанова, який працював вчителем фізкультури місцевої школи. Обох поховають цієї суботи.

Прощання з Євгеном Чернявським відбудеться об 11:00. Живий коридор – від дому загиблого за адресою с. Левківка вулиця Шевченка в напрямку до сільського кладовища.

З Сергієм Молчановим попрощаються о 13:00. Живий коридор – від дому воїна за адресою смт Новоархангельськ, вул. Центральна, 102 в напрямку до нового кладовища.

Сергій Молчанов

Долинська втратила одразу трьох своїх воїнів:

Євген Анатолійович Красовицький (Швецов) і Євгеній Миколайович Тітаренко загинули в боях з окупантами 29 серпня. Наступного дня, 30 серпня, обірвалося життя Миколи Федоровича Шепеленка.

Євген Красовицький
Тітаренко Євгеній
Микола Шепеленко

Кропивницький волонтерський гуманітарний центр “Територія успіху” повідомив про загибель Юдочкіна Олексія Андрійовича – сина і брата волонтерок центру. Родина – переселенці з Херсону. Доки жінки допомагали іншим переселенцям у гуманітарному центрі, Олексій боронив нашу країну від росіян.

Юдочкін Олексій

Читайте такожКіровоградщина: нові втрати на фронті

Поширити:

Залишити коментар:

коментар