Два підприємства області обшукали: підозрюють у співпраці з рф

©ТГ-канал Кіровоградська обласна прокуратура

Працівники прокуратури спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань та слідчими поліції здійснили санкціоновані обшуки на території двох підприємств Кіровоградщини.

Про це повідомляє прокуратура області, інформує Перша електронна газета.

Слідчу дію проводили у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку осіб, які є громадянами РФ, є засновниками та власниками низки суб’єктів господарської діяльності та здійснюють свою діяльність на території регіону.

Під час обшуків виявлено та вилучено документацію, що підтверджує фінансово-господарські взаємовідносини вказаних суб’єктів господарювання з російською федерацією, зокрема між ними укладено контракти про поставку продукції та сировини.

Так, слідством встановлено, що власником 91% акцій одного з цих товариств являється закрите акціонерне товариство, що зареєстроване в країні агресора та є активним учасником державних закупівель в рф, замовниками яких виступають підприємства Міністерства оборони рф та концерн Росэнергоатом.

Крім того, встановлено, що одним із суб’єктів господарювання неодноразово здійснювалася реалізація та транспортування готової продукції до одного з підприємств, що розташоване в м.Самара, яке у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі, яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей.

Триває слідство.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:

На Кіровоградщині засудили п’ятьох колаборантів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар