На війні загинуло семеро воїнів з Кіровоградщини

© molbuk.ua

Захищаючи Україну від навали російських окупантів, загинуло семеро воїнів з Кіровоградської області.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією територіальних громад.

Новоукраїнський район утратив одразу чотирьох земляків:

Чорновол Богдан і Андрій Корчинський із Помічнянської громади. Андрія поховають завтра, 28 березня, о 12:00 у Богданівці Суботцівської громади, де він проживав останні роки зі своєю родиною.

Сергій Сеник – уродженець Новоукраїнки, який останні роки жив в Одесі. Старший сержант Збройних Сил України загинув 14 березня на Миколаївщині.

Сергій Кондрат’єв із Новоукраїнки – випускник одеської військової академії, старший лейтенант ЗСУ, загинув під Миколаєвом.  Сьогодні, 27 березня, о 15:30 Героя зустрічатимуть «живим коридором» від його будинку по вулиці Кропивницького, 37 до вул. Миколи Вороного. Прощання з воїном відбудеться завтра, 28 березня, о 10:30 біля палацу культури.

Також у боях з російськими окупантами загинув мешканець Петрівської громади Владислав Яцина. Воював у лавах 17-ї окремої Криворізької танкової бригади імені К. Пестушка. Пішов з життя 25 березня – у день своїх 26-их іменин.

Василь Жигулін 1968 року народження із села Созонівка Кропивницького району поліг смертю хоробрих в понеділок, 21 березня, на території Луганської області.

Від бойових поранень помер підполковник Юрій Кожухар, родом з села Плетений Ташлик Маловисківського району. Воїн у 1991-2003 роках служив у Раві-Руській, воював у зоні АТО, викладав у Нацакадемії Сухопутних військ ім. Гетьмана Сагайдачного.

13 березня отримав поранення внаслідок ракетних атак по Яворівському полігону, від яких помер учора, 26 березня. Поховають Юрія завтра на міському кладовищі Рави-Руської.

Вічна пам‘ять полеглим Героям!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар