Малюки із Кіровоградського Будинку дитини у безпеці за кордоном

© Кіровоградська ОДА

Наразі 63 малюка перетнули україно-польський кордон і прямують у одну із європейських країн, де житимуть, отримуватимуть належний медичний догляд і комфортну опіку.

Про це  повідомляє Перша електронна газета з посиланням на  начальника служби у справах дітей Кіровоградської ОВА Наталію Чернявську.

 «З міркувань безпеки ми не афішували відправку дітей з Кіровоградського обласного спеціалізованого будинку дитини за кордон, поки точиться війна в Україні. Але тепер, коли вони повністю у безпеці, ми можемо спокійно видихнути і розповісти про це», – розповіла  Наталія Чернявська.

Евакуювати  дітей зголосилися європейські волонтери, які прибули до Кропивницького двома комфортабельними автобусами, у супроводі двох реанімолбілів. Додатковий реанімобіль виділила Кіровоградська область.

Серед евакуйованих підопічних Будинку дитини-  новонароджені та діти від  трьох років.

Є діти із складними вродженими захворюваннями.

 «Ми постійно перебуваємо на зв’язку із керівником закладу Петром Пастухом», – каже Наталія Чернявська. Чекаємо коли вони доїдуть до свого постійного місця перебування.Нагадаємо, як сім`я родом з Малої Виски організувала волонтерський рух у Данії

Читайте також: олександрівка отримала гуманітарну допомогу з Латвії

Поширити:

Залишити коментар:

коментар