Важливо

Майже півтисячі поліцейських Кіровоградщини охоронятимуть порядок на Різдво

© Національна поліція України

Понад 400 працівників поліції на прилеглих до релігійних споруд територіях забезпечуватимуть охорону публічного порядку під час заходів із нагоди Різдва.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку Поліції Кіровоградської області у Facebook.

6 та 7 січня на території області у 207 храмах відбуватиметься святкове Богослужіння. За попередніми даними, участь у ньому візьмуть майже 35 тисяч громадян. У Кропивницькому відповідні заходи пройдуть у 15 храмах за участі близько 3 тисяч громадян. Більше 50 поліцейських охоронятимуть публічний порядок.

Окрім того, у святкові та вихідні дні правоохоронці посилять превентивні заходи, спрямовані на попередження правопорушень. До патрулювання населених пунктів області буде залучено додаткову кількість особового складу.

“Поліцейські звертаються до громадян із проханням ставитися один до одного з повагою і розумінням, дотримуватися правопорядку і заходів безпеки та виявляти пильність. Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером “102”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар