![головна (4)](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/09/golovna-4-2-678x381.jpg)
Сьогодні, 12 вересня, близько 13:00 на вулиці Преображенській у Кропивницькому сталася ДТП за участі автомобіля патрульної поліції “Toyota Prius” та “Mitsubishi”. Водій останнього визнав свою провину.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі патрульної поліції Кіровоградської області.
“Водій Mitsubishi рухався заднім ходом, не переконався в безпечності маневру та допустив зіткнення зі службовим автомобілем “Toyota”. Унаслідок аварії ніхто не постраждав. Водій Mitsubishi свою провину визнав. Ситуацію вирішили за допомогою європротоколу”, – зазначили у поліції.
Нагадаємо, на Жадова нетверезий водій ВАЗу, задкуючи, в’їхав у припаркований Daewoo.
Читайте також: На Ковалівці Skoda врізалася у стовп
![6ffdbd1e9005cc9b76ba6053f11900f1.jpg](https://picua.org/images/2018/09/12/6ffdbd1e9005cc9b76ba6053f11900f1.jpg)
![a5f0c6438bf2d1873b8f3444f611a6d2.jpg](https://picua.org/images/2018/09/12/a5f0c6438bf2d1873b8f3444f611a6d2.jpg)
![cdf72c2bad74e9d04950dab001b94bb7.jpg](https://picua.org/images/2018/09/12/cdf72c2bad74e9d04950dab001b94bb7.jpg)