Важливо

Митники з Кіровоградщини допомагали підприємцям уникати штрафів, – прокуратура

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© Корупція.Інфо

На Кіровоградщині викрили митників, які допомагали порушникам уникати відповідальності та штрафних санкцій. Зокрема, розкрита злочинна схема зловживань з боку посадовців Кіровоградської митниці в інтересах приватних підприємців. Завдані збитки сягають 700 тис. грн.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

У повідомленні йдеться, що митники фальсифікували докази у справах про порушення суб’єктами господарювання митних правил, що в подальшому унеможливлювало притягнення останніх до відповідальності та стягнення з них штрафних санкцій на користь бюджету. Діяли посадовці в злочинній змові із суб’єктами господарювання.

За попередніми підрахунками внаслідок злочинних дій працівників митниці державним інтересам України заподіяно матеріальні збитки в розмірі близько 700 тис. грн.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі та процесуальні дії. Одному із посадовців митниці вже оголошено підозру у вчиненні вищевказаних злочинів.

Читайте також: Прокуратура вимагає взяти під варту затриманого на хабарі майора поліції

Поширити:

Залишити коментар:

коментар