Важливо

Двох жителів Бобринецького району судитимуть за незаконну вирубку дерев

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстративне фото: "Моя Олександрія"

Двоє мешканців Бобринецького району постануть перед судом. Їх звинувачують у незаконній порубці дерев на території району.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Своїми незаконними діями вказані особи спричинили шкоду навколишньому природному середовищу в особі Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області на загальну суму понад 25 000 гривень.

Читайте також: Мешканець Кіровоградщини незаконно рубав захисні лісосмуги


Довідково:

За вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.246 КК України громадянам загрожує покарання у вигляді до трьох років позбавлення волі.

Звертаємо увагу, що вчинення дій щодо незаконної порубки дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах у законі про кримінальну відповідальність передбачено покарання від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Окрім того, з травня минулого року вступили в силу зміни, якими посилено відповідальність за незаконну порубку дерев – тепер термін можливого позбавлення волі збільшено до 5 років.

«Та сама дія, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк».

Читайте також: На Завадівці пенсіонер незаконно пиляв дерева

Поширити:

Залишити коментар:

коментар