Важливо

Мешканець Кіровоградщини незаконно рубав захисні лісосмуги

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстративне фото: "Моя Олександрія"

Мешканця Кіровоградської області притягнули до кримінальної відповідальності за незаконну порубку дерев у захисних лісових насадженнях. Чоловік отримав штрафу у розмірі 5100 грн.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Також, у рамках судового розгляду, задоволено позов потерпілого – Регіональної філії «Одеська залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська Залізниця» про відшкодування шкоди, заподіяної злочином на загальну суму майже 50 тис. грн.

Звертаємо увагу, що вчинення дій щодо незаконної порубки дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах у законі про кримінальну відповідальність передбачено покарання від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Окрім того, з травня минулого року вступили в силу зміни, якими посилено відповідальність за незаконну порубку дерев – тепер термін можливого позбавлення волі збільшено до 5 років.

«Та сама дія, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, -карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар