Важливо

Для школярів Гайворонщини офіційно купували “невідомі” продукти

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© volynnews.com

Відділ освіти Гайворонської РДА з порушеннями укладав договори закупівлі продуктів харчування для навчальних закладів. Зокрема, закупівлі не були заплановані ні у річному плані, ні у додатку до річного плану та не оприлюднені у системі ProZorro. Також у закупівлі не вказувалося конкретна назва товару, а лише йшлося про “продукти харчування”.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

У березні 2017 року між відділом освіти Гайворонської РДА та фізичною особою-підприємцем укладено договір купівлі-продажу на суму понад 100 тис грн. Однак, дані закупівлі не були заплановані ні у річному плані, ні у додатку до річного плану та не оприлюднені на веб-порталі Уповноваженого органу електронні документи (план закупівель, додаток до річного плану та зміни до них), які б підтверджували планування вказаним відділом освіти закупівель товарів, що були предметом спірного договору.

Також при здійсненні закупівлі замовником – відділом освіти Гайворонської РДА в договорі не визначено конкретний предмет закупівлі відповідно до вимог вищевказаного законодавства на підставі Національного класифікатора України «Єдиний закупівельний словник», лише назва «продукти харчування» без конкретного найменування (номенклатури, асортименту, тощо).

Читайте також: Вісім дошкільнят отруїлися на Кіровоградщині

Вказані дії службових осіб відділу освіти не відповідають принципам здійснення закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», а саме: відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, а тому прокурор звернувся до суду з позовною заявою щодо визнання недійсним цього договору купівлі-продажу.

Господарським судом Кіровоградської області підтримано позицію прокуратури та у повному обсязі задоволено позов заступника керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури до відділу освіти Гайворонської РДА та ФОП про визнання недійсним договору купівлі-продажу.

Робота у даному напрямі триває.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*