Важливо

Мертва риба декілька днів розкладалася у акваріумі кропивницького гіпермаркету

мертва риба у акваріумі в гіпермаркеті "Велмарт" / © Кропивницький проти «свинства». Рух за чистоту та культуру

У кропивницькому гіпермаркеті “Велмарт” у акваріумі декілька днів розкладалася мертва риба. Навіть звернення кропивничан до персоналу магазину не змусило їх навести лад.
У відповіді на лист Держпродспоживслужби керівництво “Велмарту” пояснило непривабливий товарний вигляд продукції у гіпермаркеті її тривалою доставкою через погодні умови.

Про “пригоди” мертвої рибини у акваріумі “Велмарту” містяни повідомили у спільноті “Кропивницький проти «свинства». Рух за чистоту та культуру” у соцмережі Facebook, повідомляє Перша електронна газета.

Рибу з ознаками мору та ураження у акваріумі з живою рибою 5 січня помітив кропивницький журналіст Дмитро Семенюк.

У своїй публікації він зазначив, що звернувся до працівників “Велмарту” і попросив прибрати труп з води, проте його прохання було проігноровано.

скріншот публікаціії

За два дні, 7 січня, цю мертву рибу зафіксував також керівник спецінспекції міста Андрій Максюта. Труп вже мав явні зовнішні ознаки розкладення і лежав на дні акваріума.

На ці публікації у соцмережі відреагувала обласна Держпродспоживслужба.

Керівництву гіпермаркету де реалізували в акваріумі прісноводну «живу» рибу з ознаками мору та ураження, направили лист про необхідність неухильного дотримання термінів та умов реалізації риби і рибопродуктів та відповідальності за недотримання положень Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості хачових продуктів». Йшлося також про надання пояснення щодо описаної в публікації ситуації.

Керівництво торговельного закладу повідомило, що риба надійшла у продаж 30.12.2017 та 05.01.2018 і реалізувалася згідно з документами, вказаними в декларації постачальника, а саме ДСТУ 2284-2010 протягом 96 год.

Непривабливий товарний вигляд продукції у гіпермаркеті пояснили її тривалою доставкою через погодні умови. Рибу зняли з реалізації та утилізували.

З метою уникнення подібних ситуацій у майбутньому з постачальниками проведені переговори про необхідність дотримання терміну транспортування та інструктаж з продавцями про дотримання вимог до якості і товарного вигляду риби, повідомили у відомстві.

Нових випадків продажу риби з не товарним виглядом фахівцями Держпродспоживслужби не зафіксовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Мертва риба декілька днів розкладалася у акваріумі кропивницького гіпермаркету

  1. набережна від мосту вокзального до київського(з боку ковалівки)-філіал завадівського смітника

Коментарі заборонені.