![24740092_327674001042633_327761144_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/12/24740092_327674001042633_327761144_o-678x381.png)
Сьогодні, 5 грудня, близько 12:00 на пішохідному переході по вулиці Велика Перспективна у Кропивницькому, автомобіль ВАЗ 2108 збив нетверезого пішохода.
Про це кореспонденту Першої електронної повідомили поліцейські, які прибули на місце події.
За попередньою інформацією, водій ВАЗ 2108 їхав на блимаючий зелений сигнал світлофора і збив чоловіка, який переходив дорогу на пішохідному переході. Постраждалий 36-річний чоловік був з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Його доправили в лікарню із забоями і підозрою на перелом кінцівок.
Водій ВАЗ 2108 був тверезий. На місці події працюють слідчі.
Нагадаємо, по вулиці Київській у Кропивницькому водій на невстановленому автомобілі збив 16-річну дівчинку. Її доправили в лікарню. Винуватець утік із місця пригоди.
А на вулиці Полтавській, 15-річний студент також потрапив під колеса ВАЗу.
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/12/24296374_1130041063797325_8172406645355253577_n.jpg)