Важливо

Чому по вулиці на Шкільному другий тиждень тече вода

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

По пров. Фортечному навпроти Шахтарського ринку у Кропивницькому вже другий тиждень тече вода по дорозі.

Як повідомили Першій електронній місцеві мешканці, вода тече по дорозі аж до вул. Великої Пермської.

За словами директора Кіровоградського ВКГ ОКВП Дніпро-Кіровоград Валентини Давидчук, там розташований пожежний гідрант, який треба поміняти. Щоб провести ці роботи, від водопостачання доведеться відключити увесь мікрорайон Шкільний.

“Пожежний гідрант розташований на центральній мережі унизу району. Для того, щоб його замінити, тобто провести капітальні роботи, потрібно відімкнути від водопостачання увесь район, – розповідає Першій електронній Валентина Давидчук, – На минулому тижні була спека і у мешканців були великі витрати води – тому ми не хотіли відключати водопостачання. Цього тижня ми підготуємо матеріали, відключимо воду на один день і відремонтуємо цей гідрант. Про відключення води ми обов’язково попередимо через ЗМІ”.

Замінити гідрант обіцяють протягом одного дня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар