Важливо

На Олександрівщині замість цукрового заводу працюватиме молочний (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Нинішнього року в Олександрівці не працюватиме цукровий завод. Натомість відновить роботу молокозаводу, виробництво на якому через економічні труднощі зупинилося кілька років тому.

Про це повідомив кореспонденту Першої електронної газети власник підприємства – директор ТОВ „Агрофірма Ясенівська” Дмитро Мамалат.

За його словами, причина такого рішення – малий попит на цукор у нашій країні, низька ціна на нього на світовому ринку, плюс висока вартість вирощування цукрових буряків і висока ціна за користування газом.

„У попередні роки на переробку однієї тонни цукрового буряка витрачалося 38 кубів газу. Цього року завод запускати не будемо, а проведемо реконструкцію, яка б дозволила під час переробного сезону використовувати значно менше газу”, – зазначив Дмитро Мамалат.

А з приємного повідомив, що після 20 квітня планує налагодити роботу молокозаводу. Зокрема, він наголосив: „Молоко маємо власне, ясенівське. На заводі обладнання повністю готове до його переробки, є й спеціалісти, яким можна довірити цей виробничий процес”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар