Важливо

«Опозиційний блок» у Кіровограді: вибиті двері, побиті люди

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні приміщення і периметр навколо обласної філармонії зайняли правоохоронці і близько 50 чоловіків спортивної зовнішності. Причиною «посиленої охорони» стала чи то зустріч кандидата в народні депутати від «Опозиційного блоку» Сергія Ларіна з виборцями з Кіровоградщини, чи то з’їзд «Опозиційного блоку» – що саме відбувалося у філармонії однозначно ніхто не пояснював.

Послухати Ларіна зібрали людей з усієї області: легкові автомобілі та замовні автобуси стояли в два ряди вздовж вулиці Кавалерійської (на відрізку від вул. Чміленка до Мєдвєдєва), а також на вул. Фрунзе і майданчику біля самої філармонії. Усі мали запрошення, за якими їх і пускали до зали.

Журналістам та громадянам без запрошення довго не вдавалося пройти до приміщення філармонії – особи спортивної зовнішності блокували парадний і службовий вхід. Та навіть дії охорони «Опозиційного блоку» не змогли стримати натовпу: кіровоградці виламали двері і таки прорвалися на зустріч з кандидатом. Правоохоронці в конфлікт не втручалися. Хто буде платити за пошкоджене майно – не відомо.

У залі також не обійшлося без конфліктів. Громадські активісти своїми вигуками намагалися зірвати спілкування так званих опозиціонерів із запрошеними мешканцями області, доки на одну з активісток кіровоградського Євромайдану Тетяну Бородіну не напала прихильниця Ларіна. До бійки долучилися майданівці та охоронці, які супроводжували «Опозиційний блок». За втручання міліції конфлікт припинився.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар