Важливо

У Кіровограді закладено меморіальну плиту до пам’ятника герою-підводнику Ізраїлю Фісановичу (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні відбулось урочисте вшанування пам’яті героя-підводника Ізраїля Фісановича та закладення меморіальної плити до пам’ятника герою.

Як повідомив Першій електронній газеті Василь Гребенюк, голова Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників, складна ситуація в країні наразі не дозволяє встановити уже готовий пам’ятник, тому біля Кіровоградської спортивної школи було закладено лише меморіальну плиту.

«Нашу ініціативу підтримала міська влада. Над створенням пам’ятника продуктивно працювала авторська група на чолі з почесним жителем Кіровограду Віталієм Кривенком», – поділився з присутніми результатами роботи Василь Гребенюк. А також зазначив, що розпочату справу обов’язково буде доведено до кінця, адже, за його словами, до роботи долучились патріотично налаштовані жителі міста.

У фінансовому плані ініціативу підтримали місцеві меценати. Право відкрити меморіальну плиту на місці встановлення пам’ятника було надане заступнику міського голови Вадиму Дризі та сину загиблого героя Тарасу Фісановичу.
Меморіальну плиту освятив настоятель Свято-Благовіщенського собору міста Кіровограда отець Євгеній.

Над створенням пам’ятника Ізраїлю Фісановичу працювали скульптор Віктор Френчко та архітектор Анатолій Кривенко. Зараз уже виготовлений макет у глині. Для лиття пам’ятника з бронзи необхідні певні матеріальні затрати.
Усі небайдужі кіровоградці можуть перераховувати пожертви на створення пам’ятника Фісановичу за реквізитами: Розрахунковий рахунок №29244825509100 в ПАТ КБ “Приватбанк”, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570, для зарахування на карту № 5168742314260435

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*