Важливо

Військові подякували депутату за бронежилети

Кіровоградські військові, які беруть участь в АТО, подякували народному депутату України Станіславу Березкіну за придбані для них бронежилети.

Про це повідомила Першій електронній Ярослава Токар, голова благодійного фонду «Всеукраїнська благодійна організація – волонтерське об’єднання «Крила». Сама Ярослава родом із Компаніївщини, а мешкає у Києві. Два її двоюрідні брати – Ігор та Сашко з Компаніївки, нині служать на Сході України. Один – у загоні спецпризначенців, інший – у Миколаївській частині.

‒ Під час розмови з братом Ігорем я дізналася про те, що хлопці з їхньої частини не забезпечені жодним захистом: немає ні бронежилетів, ні шоломів, ні приладів нічного бачення. Від нього я також дізналася деталі служби його рідного брата-спецпризначенця, Сашка. Називати місце дислокації їм заборонено, я знаю, що їхній загін складає 35 чоловік. Хлопці переважно з Кіровоградської і Хмельницької областей, зараз перебувають на Сході, у найгарячіших точках. І, цим уже нікого не здивуєш, вони так само потерпають від нестачі обладнання і бронежилетів.

Наш благодійний фонд ініціював збір грошей для військових, разом із тим я передала лист до Компаніївки. Спільно ми назбирали близько ста тисяч гривень, з них громада Компаніївки зібрала більше 44 тисяч гривень. Буквально днями під час телефонної розмови з Сашком я дізналася, що вони отримали якісні бронежилети високого рівня захисту від народного депутата Станіслава Березкіна. Для них це надзвичайно важлива допомога, адже в такому випадку не треба й розвантажувальних жилетів, передані Березкіним жилети вже зі спеціальними кишенями. У телефонній розмові брат просив передати подяку народному депутатові, який дотримав свого слова!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар