Надійне крило “Добротвору”. 8 років – політ триває

31 січня вісім років тому з’явився благодійний фонд, який взяв під своє крило тисячі жителів Кіровоградщини. Його заснував відомий підприємець і народний депутат Верховної Ради України трьох скликань Станіслав Березкін. Фонд мав стати вірною опорою [далі…]

Двоє чоловіків померли від коронавірусу на Кіровоградщині

31.01.2021

Минулої доби на Кіровоградщині виявили 24 нових хворих на коронавірус. Таким чином, в області зареєстрували вже 9 806 випадків хвороби. Також від COVID-19 померли ще двоє людей: 82-річний чоловік із Кропивницького та 56-річний мешканець Знам’янки.

У Кропивницькому продовжується набір у патрульну поліцію

28.01.2021

У Кропивницькому оголосили конкурс на вакантні посади інспектора патрульної поліції. Тим, хто прийде працювати, обіцяють зарплату від 11 тисяч 200 гривень, компенсацію за оренду житла, квартиру у лізинг для сім’ї поліцейського та ще низку пільг.

Прикордонника, який п’яним побив поліцейських на Кіровоградщині, засудили до службового обмеження

27.01.2021

Новомиргородський райсуд визнав винним військовослужбовця-прикордонника в умисному побитті поліцейських. Чоловіка засудили до узгодженого сторонами покарання у вигляді службового обмеження на 2 роки з відрахуванням в дохід держави 20% зарплати.

1 2 3 14