Важливо

Українська жінка очима Кабміну: вицвіла сукня, брудна голова, самотність, нуль перспектив

Ольга Кирилюк
Кандидат філологічних наук, доцент ЦДПУ ім. В. Винниченка, письменниця

Дві сукні на сім років! Дві! На сім років! Це при тому, що за всіма нормами етикету, здорового глузду й елементарного гуманізму – одяг потрібно змінювати щодня. З’являтися на роботі двічі підряд у тій самій сукні – це несмак. Я вже навіть мовчу про те, що жінкам для отримання позитивних емоцій шопінг потрібен не менше, ніж усілякі рожеві соплі про кохання, теревені з подружками й кар’єрні досягнення. Але Кабмін вирішив, що на позитивні емоції наші жінки не заслуговують. Яке в неї може бути побачення, коли все, що вона має на нього одягти – це потерта, вилиняла сукня, якій уже сім років? Яке кар’єрне зростання, коли шеф тебе навіть до людей не допустить, бо своїми вицвілими платтями ти всіх тільки відлякаєш?

А шампунь! Люди – 2 пляшки шампуню на рік! Я хочу нагадати кабміну, що голову потрібно мити щодня!!!
А тепер прошу вас на хвилинку уявити собі українську жінку саме такою, як її бачить Кабмін: вицвіла, затерта сукня, брудна голова (бо друга пляшечка шампуню закінчилася ще в лютому), самотність, бо на побачення її таку не запросять, кар’єра під величезним питанням, бо кар’єра – це перш за все публічність, а нехай зараз жінки скажуть, як воно – виступати публічно, коли ти знаєш, що в тебе стрілка на колготах, так тепер до цієї злощасної стрілки додасться ще й залатана сукня. Не знаю, як вам, а мені слово «берегиня» до такої особи навіть не ліпиться. Мало того, це особа радше для кінематографу, і обов’язково – для соціального захисту.
Вам змалювати психологічний портрет цієї жінки чи нічних жахіть з вас на сьогодні досить?

Я погоджуюся, що сукня може прослужити сім років, але у разі, якщо вона у вас 25-та в списку, і одягаєте ви її раз на квартал.

З чоловіками ще крутіше – їм одні штани на 4 роки. Дівчата, зізнайтеся, хочете ви знайомитися з чоловіком, який уже четвертий рік не знімає одні й ті ж штани? Мені страшно навіть уявити їхній зовнішній вигляд. Я ще хочу поцікавитися у наших міністрів, коли їх прати, якщо він щодня їх носить. Уночі? І сушити на батареї? Я здогадуюся, що на четвертий рік вони будуть приблизно такі, як у бомжа Толіка біля нашої смітниці. І я навіть підозрюю – чи не Толік, часом, консультував наших міністрів щодо цього списку. Але з Толіком усе просто – він сам таке життя вибрав, а за нас обирає камбін.

Підсумок такий – ви, шановні українські чоловіки, кидайте сім’ї, ідіть на війну, ризикуйте життям, а ми вам за це – одні штани на чотири роки!!! Російська пропаганда каже, що хлопці воюють за клаптик землі і двох рабів… ні фіга – кабмін вважає, що за одні штани на чотири роки!
Отож, виходить, що наш Кабмін мріє, аби українські жінки були: нещасними, сірими, вицвілими, злими й агресивними, щоб зганяли зло на своїх чоловіках, а ті в свою чергу підіймали на них руку, бо ж треба на комусь відігратися за свої штани чотирирічної давності. Додайте ще сюди дітей, які на все дивляться. НУ ПРОСТО СІМ’Я ІЗ «БУКВАРИКА».

І це в той час, коли в європейських країнах будують такі будинки для біженців, про які нашим громадянам залишається тільки слізно мріяти.

Ні, шановний пане Volodymyr Groysman, так не піде! І з цим потрібно щось робити! Друзі, ви зі мною погоджуєтесь?

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

14 коментарів до Українська жінка очима Кабміну: вицвіла сукня, брудна голова, самотність, нуль перспектив

 1. одіти всіх паскуд у їхній кошик і позабирати то бабло , яке у них у налі дома та пороздавати бідноті.

 2. не хрен идти на работу и играть на компе – за это вообще нечего платить, а менять каждый день одежду – это уже точно “несмак”. Вы украинских женщин унижаете тем, что их привлекательность сводится к колготкам. ЖЕНЩИНА выйдет в чём угодно – и все обратят внимание, а для тупых коров – во что не одень – всё ж…. Если женщина (мужчина) идёт в офис и в рабочий день играет в игрушки , тусуется в соцсетях – то и раз в 7 лет её (его) одевать незачем.За это платить не только не надо , но и НЕЛЬЗЯ. Формируется образ иждевенца – дайте мне всё, а я может что-то сделаю. А если человек хочет работать – он найдёт себе или другое место, или пару подработок ЕСЛИ бюджет дорог чем-то личным.

 3. Я би хотіла побачити тих експертів на живо, які вираховували цей мінімум для людини. На мою думку, це хворі на голову люди, інакше не скажеш. Цікаво чи вони самі живуть по цих обрахунках? Це знущання над народом.

 4. Якесь дивне в автора уявлення про жінок,
  А також про їхні бажання, смаки та інтереси.
  І знову оці натяки, на те шо усі жінки однакові,
  і що сенс життя кожної жінки – подобатись чоловікам і бла-бла-бла…
  Тут тобі і сексизм , і мізогінія, і взагалі – зараз точно 21 сторіччя?

  • ЦЕне про вас, шановна Ірино. Це про тих жінок, яких більше в Україні. Вони закінчили інститути, працюють за мізерну платню, якої не хватає навіть заплатити за квартирні послуги, не те, що з,їсти щось, чи одягнути, чи купти шампунь. І таких жінок дуже багато, які в основному, одягаються в секонді, які стараються виглядати краще, але їх старання не в задоволенні, а в постійному хвилюванні за завтрашній день – що купити, як слідкувати за кількістю спаленого газу, чи де найти дров, щоб затопити в печі. Прожитковий мінімум настільки бідний, що стаття з часом буде виглядати тихим життям для жінки. Це добре ще, що чоловіки мають можливість їздити за кордон і заробляти гроші. Але ми летимо в проірву. І це є факт!

 5. “Потрібно їздити за кордон. Потрібно виглядати як український політик. Чому я повинен залежати від того, чи є у мене гроші на поїздку за кордон чи ні? Чому я повинен їхати в тому ж костюмі, який я купив, наприклад, два роки тому?” “Одна справа, коли мінімальну зарплату отримує, вибачте, двірник, який підмітає двір і народний депутат, який відповідає своїми рішеннями за подальший розвиток ситуації в країні. Відповідальність зовсім інша”- депутат Тетерук

  • шановний депутат,а нічого,що за кордоном будь-який пенсіонер може собі дозволити будь-куди поїхати відпочити,а у нас їм на їжу та труси не вистачає пенсії,яку вони заробили за 35-40 !!! років праці….мені за Вас дуже соромно…нелюд

 6. Такі мірмла уклала ж звичайно ЧОЛОВІЧО-ПЕРЕВАЖАЮЧА ЧИНОВНИЦЬКА ЧАСТИНА СУСПІЛЬСТВА, ТО ЦЯ ПАТОЛОГІЯ ЗНАЧИТЬ, ЩО В УКРАЇНІ ВІДСУТНЯ МУЖЕСЬКА СТАТЬ, НАТОМІСТЬ Є СЕРЕДНЯ І БІДНО – ЗНЕДОЛЕНА ЖІНОЧА!!!
  РОЗСТРІЛ УКЛАДАЧАМ НОРМ ДЛЯ ЗОНИ!!!!

 7. А меня убил наповал пункт для женщин пенсионного возраста… жінкам, які вийшли на пенсію, на додаток записані одні рейтузи з терміном служби 3 роки.
  Моя мама хоть и пенсионного возраста, но выглядит на лет 15 моложе, да и ретузы ей совсем никчему…хочется нового платья, модную стрижку+покраска (ибо седина). Что ж так не любит женщин наш Кабмин

 8. Громадянм України! Що Ви скиглите? Навчіться політичної культури – вибирайте програми, а не спритників у котрих крім бабла (є за що кіпити вас) і словоблудства, ні в голові, ні в душі, нічого немає. Поки ми не змінемо політичну систему і порядок речей в суспільстві, нічого не зміниться – ситуація буде поглиблюватись і призведе до краху. Я – (серед Вас) – “ніхто, і зовуть мене ніяк” та в мене є ідея Нової політичної системи, що покликана змінити ВСЕ (і нас саміх)… Оте бидло, що на теле-екранах з відомими і забутими прізвищами топтало й топче бісер і наварює бабло. Ви скиглите, вибираєте спритників і ганите своїх обранців… Ви НЕ товариство – ви, юрба!

 9. Соромно, що в моїй країні так владарюють. Я вас не вибирала. Не має парадигми держави “Україна”

 10. Это страшно! нас убивают прививками (гардасил), нам считают сколько есть кусочков хлеба и сколько использовать крупинок гречки или другой крупы, нам уже считают сколько и что нам носить, чем мыть голову… и говорят что мы идем в Европу, где все как раз наоборот.Убивают и душат всю Украину!!!
  У нас все есть, но не за что купить! Почему мы не можем работать у себя на родине и спокойно ростить детей и не считать крупинки,картошинки т.д.?
  УБИЙЦЫ!!!

 11. Це саме про зам.міністра Авакова – п. А.Дєєву. Вона точно носить одне плаття 7 років, оскільки весь інший час знімається гола або у трусиках (1 на 2 роки)

 12. Попереду паравоза вартість газу,електрики та таке інше,бо дивляться ,що Європа скаже.А чого та Європа не дивиться на розмір зарплат та пенсій.Отже,газ в Україні дешево-підняти ціни,а зарплата нуль цілих без десятих – то нікому не треба.З зарплат починати треба було,3200 з січня,-подивитесь на ціни в грудні !!!А в Кабміні всі аж підстрибують догодити Європі,бо всіх їй давно з потрохами купили за дорого………………..

Коментарі заборонені.