Анна Данілова із селища Приютівка Кіровоградської області відкрила власне швейне ательє в межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України».
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities.
«Я працювала вчителькою трудового навчання у місцевій школі, поки не відвідала ознайомчий захід про проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Там локальна координаторка проєкту розповіла про послуги коуча, психолога та бізнес-курс, які планувалися в межах цього проєкту. Після цієї зустрічі я зрозуміла, що потрапила, куди треба й довірилася громадській ініціативі. Уже через кілька днів рішуче подала заявку на участь у бізнес-курсі, щоб відкрити швейне ательє, а наступного дня після цього звільнилася зі школи! Так почався мій шлях до власної справи», — ділиться жінка.
Спочатку Анна Данилова звернулася по коучингову підтримку, де їй допомогли детально розібратися чим і чому хоче займатися, та як мрію врешті перетворити на реальність. Паралельно ж розпочала навчання на бізнес-курсі.
Врешті Анна виграла конкурс бізнес-планів та отримала стартове фінансування на започаткування власної справи у межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Жінка придбала все необхідне обладнання для ательє — швейні промислові машинки та відпарювач. Аня уже відшиває замовлення від місцевих мешканок та мешканців, а також кілька замовлень отримала через інтернет. Також вона допомагає як волонтерка — відшиває подушки-сидіння на фронт, аби військовим було тепліше перебути прохолодну пору.
Наразі Аня розвиває сторінку ательє в соціальних мережах, де публікує вироби, пропонує послуги. Підтримати її в цьому можна підписавшись на аккаунт за лінком.
«Зараз ми всі в такій ситуації, коли не знаємо, що буде завтра. Але все ж таки надія на краще має бути. І ми маємо рухатися вперед заради Перемоги», — впевнено каже Аня і робить наступний стіжок в чохлі для сидінь, які скоро поїдуть на фронт. Дивлячись на її силу та лідерство, причин не вірити Ані немає.
Довідково. Проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр».
Читайте також:
- “Баба Єлька. Мода” – на Кіровоградщині запустили новий творчий проект
- Як на Кіровоградщині розвивають сучасне швейне виробництво
- «Мелітополь саме тут»: розповідь переселенки про нове життя у Кропивницькому