Важливо

Від 5,40 до 6,10 грн: як у Кропивницькому планують підвищити вартість проїзду

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 5 лютого, на офіційному сайті міськради Кропивницького оприлюднили проекти рішень про погодження граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах. Підвищити вартість проїзду виявили бажання сім із восьми приватних перевізників міста. У проектах рішень, які винесуть на розсуд членів виконкому, гранична вартість у різних перевізників коливається від 5,40 до 6,10 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Причини підвищення вартості проїзду у всіх перевізників однакова – підвищення соціальних нормативів у сфері оплати праці і цін на ринку нафтопродуктів.

ПП “Олікс”

Згідно з Проектом рішення №69, граничну вартість разового проїзду одного пасажира у маршрутках ПП “Олікс” планують погодити у розмірі 5,40 грн.

Цей перевізник обслуговує маршрути № 1-ц (Центральний), 3, 15, 21, 27, 44 та 108.

КТ “Автолегіон – Варванської Ю.В.”

Для пасажирів маршруток КТ “Автолегіон – Варванської Ю.В.” планують погодити граничну вартість разового проїзду у розмірі 5,80 грн. Таку вартість вказано у Проекті рішення виконкому №72.

КТ “Автолегіон – Варванської Ю.В.” перевозить пасажирів на маршрутах № 4, 20, 55, 111, 116, 116-а та 134.

ПП “УкрАвтоІнвест”

Згідно з Проектом рішення №67, граничну вартість разового проїзду одного пасажира у маршрутках ПП “УкрАвтоІнвест” планують погодити у розмірі 5,40 грн.

Цей перевізник обслуговує міські маршрути № 5-а, 8, 11, 103 та 126.

ПП “Паритет Сервіс”

У маршрутках цього перевізника пропонують встановити граничну вартість разового проїзду одного пасажира у розмірі 5,50 грн.

Така вартість вказана у проекті рішення виконкому № 68.

ПП “Паритет Сервіс” перевозить пасажирів на маршрутах № 77, 104, 112 та 113.

ПП “Автобаз – Кіровоград”

Згідно з Проектом рішення № 73, граничну вартість разового проїзду одного пасажира у маршрутках ПП “Автобаз – Кіровоград” планують погодити у розмірі 5,60 грн.

Цей приватний перевізник обслуговує міські маршрути № 18, 115, 117 та 14 (тимчасово).

ФОП Кобченко В.В.

У маршрутках цього перевізника, який обслуговує міські маршрути №6 і 17, планують погодити граничну вартість разового проїзду одного пасажира у розмірі 5,50 грн.

Така вартість вказана у Проекті рішення виконкому № 70.

ФОП Баркар С.М.

Згідно з проектом рішення №71, у маршрутних таксі № 274, які обслуговує ФОП Баркар С.М., планують встановити граничну вартість разового проїзду одного пасажира у розмірі 6,10 грн.

У Кропивницькому на маршруті № 130 пасажирів також перевозить ТОВ “Кіровоград-Євро-Транс”. Але наразі на сайті міськради немає проекту рішення про підвищення вартості проїзду у цього перевізника.


Нагадаємо, діючі тарифи на проїзд у громадському транспорті Кропивницького встановили рік тому – у лютому 2017 року. Виконком погодив це рішення з другої спроби, після тривалого і емоційного засідання.

У автобусах, які курсують у звичайному режимі руху погодили граничну вартість проїзду у розмірі 4 грн, а у маршрутках – 4,50 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Від 5,40 до 6,10 грн: як у Кропивницькому планують підвищити вартість проїзду

  1. і всі ціни встановили з копійками, водій повинен стежити за дорогою, а не копійки рахувати

    • Пані Тетяно, ще нічого не встановили. Це проекти рішень, які ще будуть обговорюватися, а потім виноситися на розсуд виконкому

Коментарі заборонені.