Важливо

Зірка – наймолодша команда українського чемпіонату, а Олександрія – найстарша

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
15.10.2017 кропивницька Зірка перед матчем з Карпатами

Згідно із дослідженнями Швейцарського аналітично-статистичного центру CIES Football Observatory, кропивницька “Зірка” є наймолодшою командою УПЛ. Середній вік гравців нашої команди 24,4 роки. А от найстаршою командою українського чемпіонату є теж команда з Кіровоградщини – ФК “Олександрія”. Середній вік гравців команди наших земляків 28,24 роки.

Про це повідомляє Перша електронна газета за матеріалами сайту УПЛ.

Швейцарський аналітично-статистичний центр CIES Football Observatory опублікував новий цифровий матеріал, який, окрім вартих пильної уваги даних, містить багато такого, що змушує замислитись і навіть переоцінити сприйняття деяких уявлень.

Отже, внизу цієї сторінки — список найвищих дивізіонів Чемпіонатів Європи за середнім віком футболістів. За традицією останніх років, найбільш віковою лігою є турецька, натомість УПЛ на восьмому місті серед наймолодших.

Показово те, що ось уже впродовж чотирьох років наш Чемпіонат постійно перебуває серед наймолодших за особовим складом гравців, утім, порівняно навіть із минулим роком середній вік задіяних на полі футболістів (тих, хто заявлений, але не грав, не враховують) зріс.

Залишається додати, що найстарша команда УПЛ — «Олександрія», середній вік якої 28,24 роки. Наймолодша — «Зірка» з показником 24,40.

Нагадаємо, 15 жовтня, в рамках 12 туру української Прем’єр-ліги у Кропивницькому “Зірка” розписала безгольову нічию з “Карпатами”.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*