Важливо

Кіровоградщина: фермери подарували спецпризначенцям відреставрований УАЗ (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Фермери Маловисківщини  передали спецпризначенцям з Кіровограда  відреставрований  автомобіль УАЗ-469, та ще й завантажили його продуктами харчування. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на кореспондента Златополя.

Огранізатором благодійної акції стало СТОВ “Агрофірма “Нововознесенська” на чолі з директором Володимиром Ковальовим, довкола якого згуртувалися фермери і підприємці Василь Шваюк, Юрій Федченко, Володимир Тасенко і Анатолій Левченко.Як розповіла головний бухгалтер агрофірми Любов Оровцева, старий автомобіль вскладчину придбали у приватника, в його ремонт вклали понад десять тисяч гривень, а продукти харчування зібрала громадська організація села Новогригорівка – “Вперед” та ті ж таки фермери.

У  подарований  автомобіль розвідникам завантажили сало, мед,  випічку, овочі, олію,  новорічні пакунки та інше, що знадобиться бійцям нав фронті.  Благословив  автомобіль та воїнів-земляків  настоятель  Свято-Миколаївського храму с. Хмельове протоієрей  Василь.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*