Важливо

У приміщення Кіровоградгазу не змогли потрапити ні чиновники, ні депутати, ні активісти

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 15 березня, у Кропивницькому без опалення так і залишаються 137 житлових будинків, 6 дитячих садочків, 3 школи та лікарняний заклад. Натомість керівник ВАТ “Кіровоградгаз” не йде на жодні перемовини і не допускає до приміщення установи ні чиновників, ні депутатів, ні активістів.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Зокрема у будівлю газопостачальної організації не змогли зайти активісти та міські депутати, які з 10:00 пікетували біля Кіровоградгазу. Двері до приміщення закрили із середини, навіть не проводився прийом абонентів, які прийшли до установи із нагальними питаннями.

Окрім того, як повідомляється на сайті міськради Кропивницького, сьогодні, 15 березня, представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради Кропивницького не допустили до приміщення «Кіровоградгазу», щоб вручити голові правління протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рішення комісії комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є обов’язковими для виконання на території міста.

Зокрема, 14 березня 2018 року члени комісії зафіксували невиконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2017 року № 720-р «Деякі питання опалювального сезону 2017/18 року», протокольних рішень від 11 січня 2018 року № 1 та від 27 лютого 2018 року № 4 та створення передумов виникнення у Кропивницькому надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня в сфері життєзабезпечення населення внаслідок примусового припинення газопостачання.

Комісія вирішила зобов’язати ВАТ «Кіровоградгаз» до 14.00 години 14 березня 2018 року забезпечити відновлення газопостачання та забезпечити стабільне газопостачання теплогенеруючому підприємству ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», вирішувати спірні питання з теплогенеруючим підприємством ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» щодо розрахунків за спожитий газ виключно в судовому порядку.

Фінансове управлінню Міської ради міста Кропивницького отримало доручення проаналізувати стан розрахунків бюджетних установ, підпорядкованих міській раді, за послуги теплопостачання теплогенеруючим підприємствам ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Теплоенергетик».

Керівників виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств та закладів зобов’язали забезпечити своєчасні розрахунки за надані послуги з теплопостачання теплогенеруючим підприємствам ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Теплоенергетик».

Для ознайомлення з прийнятим рішенням витяг з протокольного рішення направлений до Кропивницького відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області, управління Служби безпеки в Кіровоградській області та до Кіровоградської місцевої прокуратури.


Нагадаємо, 13 березня, ВАТ “Кіровоградгаз” повідомило на своєму сайті, що 14 березня, о 10.00  може припинити газопостачання на котельні КП “Теплоенергетик”, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” та КП “Долинське міське комунальне господарство” через непогашені борги.

14 березня, працівники ВАТ “Кіровоградгаз” дійсно почали відключати від газопостачання котельні ДП “Кіровоградтепло”. Усього відключили 6 котелень.

Без тепла у Кропивницькому залишилися 137 будинків, 6 дошкільних закладів, 3 школи, 2 училища та медзаклад.

За інформацією Кіровоградгазу, станом на 11:00 14 березня, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» має непогашену заборгованість за послуги з розподілу природного газу, отримані у лютому 2018 року в сумі 3 118 076,39 грн.

Вже після того, як ВАТ “Кіровоградгаз” перекрив постачання газу на 6 котелень ДП “Кіровоградтепло”, група кропивничан, серед яких було 5 депутатів, відправилися до керівника газопостачального підприємства Олександра Гладкого, щоб вимагати від нього негайно відновити постачання газу. Проте потрапити у приміщення люди не змогли – невідомі особи заблокували вхід.

Згодом активісти та депутати міськради оголосили у розшук Олександра Гладкого, щоб влаштувати у нього вдома пункт обігріву.

ВАТ “Кіровоградгаз”, у свою чергу, заявило про спекулювання відповідальністю за обмеження газопостачання на підприємства комунальної теплоенергетики міста Кропивницький. У своїй заяві вони говорять про те, що відповідальність за відключення котелень лежить на керівництві теплових підприємств, міста й області.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович впевнений, що дії Кіровоградгазу по відключенню котелень від газопостачання містять елементи саботажу і політичної диверсії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У приміщення Кіровоградгазу не змогли потрапити ні чиновники, ні депутати, ні активісти

  1. Взагалі, цікаво, а чи є управа в місті на таких газових диверсантів та терористів, і що, невже немає кому в усьому місті взяти штурмом ті газорозподільчі станції, і відкрити вентилі для газу, якщо бандити горгазу створили таку диверсію для міста. І на чиєму боці оте керівництво поліції, що охороняє бандитів. Цєй газовий тероризм вже і так знахабнів на мародерських тарифах, і через них ще нахабніше мордує всіх. От їх таких і на фронт дисбатом, хай там так само м ордують вже окупантів.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*