Важливо

У Кропивницькому продовжують розчищати сніг

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні в день, 3 березня, на вулицях Кропивницького підтримують в належному стані дороги і забезпечують рух громадського транспорту 7 одиниць  техніки: 4 комбіновані піскорозкидувачі МАЗ, один  грейдер та два навантажувачі.

Інформує сайт міськради.

Як повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства, грейдер задіяний на   розчищенні  магістральних доріг  Новомиколаївки, навантажувачі  задіяні на прочистці  зливостоків  від  снігу  та льоду, піскорозкидувачі  –  на посипанні   складних ділянок доріг  міста  протиожеледною сумішшю

А вчасно виїхати на маршрути громадському транспорту дала можливість нічна зміна спеціалістів КП «Універсал 2005», яка у складі семи тракторів МТЗ-82, чотирьох снігоплунженрних очисників КДМ- ЗІЛ-130, шести комбінованих МАЗів з відвалом та системою розкидання піску, піскорозкидувача ЗІЛ-130, грейдера та навантажувача здійснили зачистку магістральних доріг, вулиць з рухом громадського транспорту та вулиць з інтенсивним автотранспортним рухом та використали 155 тонн посипальних матеріалів.

Спеціалісти міських ЖЕО продовжують звільняти від снігу прибудинкові території та тротуари міста.  У протидії сніговій стихій задіяні 343 двірники: ЖЕО №1 – 80, ЖЕО №2 – 72, ЖЕО №3 – 70, ЖЕО №4 – 116, ЖЕК №9 – 5. Людям допомагають сім одиниць орендованої тракторної техніки, один трактор працює на території ЖЕО №2 в якості депутатської підтримки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*