Важливо

Оригінальним відеороликом головний спецінспектор Кропивницького прозвітував за рік роботи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот із відео

Начальник спецінспекції міської ради Кропивницького Андрій Максюта підготував оригінальний ролик до річниці перебування на цій посаді. Відеозвіт посадовець презентував сьогодні, 30 жовтня, під час ранкової апаратної наради у міськраді.

Презентацію керівник спецінспекції Кропивницького підготував разом із головним спеціалістом відділу по роботі зі ЗМІ міськради Ігорем Вьюном.

У динамічному відеоролику Андрій Максюта розповідає про свої досягнення за рік роботи.

Зокрема, за цей час за різноманітні порушення, за протоколами спецінспекції порушників було оштрафовано на майже 470 тис. грн. Спецінспектори виявили відсутність 992-х і пошкодження 400-х каналізаційних люків. Усі вони за словами Андрія Максюти, були відновлені.

Також спецінспекція цього року двічі зупиняла незаконні розкопки радіоактивного металу на території Веселівського родовища поблизу Кропивницького. А також зупинила спалення шкідливих хімічних та медичних відходів на Балашівці.

Докладніше про рік роботи Андрія Максюти на посаді начальника спецінспекції міськради дивіться у відеозвіті.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*