Важливо

Відьмацьке кубло та печера Безсмертного: кропивницькі дітлахи почали святкувати Хелловін

Бібліотечний «дім з привидами» зібрав у своїх таємничих стінах чимало страхітливих та не дуже істот. Бібліотекарі філії № 19 влаштували містичний маскарад, присвячений незвичному для нашої країни, але з кожним роком все популярнішому, святу Хелловіну.

Про це Першій електронній повідомили організатори.

Дійство відбувалося у вигляді квесту, в кінці якого обирали найбільш оригінальний костюм. Діти,поділені на команди, збирали чарівне заклинання, частину якого отримували у кожному відділі за пройдені завдання. Книгозбірня поділилася на тематичні зони: Кімната з привидами, Відьмацьке кубло, Печера Безсмертного та Темний ліс.

Для розігріву всім учасникам заходу потрібно було зварити зілля з найгидкіших інгредієнтів та придумати найстрашніше закляття і вимовити його найбільш моторошним голосом.

Який же Хелловін без традиційної і всіма улюбленої Мумії? Саме в неї потрібно було перетворити одного учасника команди аби отримати частину заклинання від Безсмертного. У Темному лісі потрібно було без слів показати містичного персонажа, а потім продемонструвати страшнюче виття або рик. Надути якнайшвидше повітряну кульку та намалювати їй моторошне обличчя вимагала хазяйка Кімнати з привидами.

Зібравши повністю закляття, всі учасники команд отримали солодкі подарунки, тому ніхто не лишився без традиційних хелловінських солодощів.

Найбільш очікуваним став конкурс на кращий костюм. Переможців, окремо серед хлопців та дівчат, бібліотекарі обирали в декількох номінаціях: найоригінальніший грим, найцікавіший та найстрашніший костюм. Найпопулярнішими вбраннями серед дівчат стали кішка та чаклунка, серед хлопців – Дракула.

Батьки також взяли активну участь у підготовці до містичного маскараду, допомагали у створенні костюмів та неповторного гриму.

Бібліотекарі оформили декілька хелловінських фотозон. Охочих сфотографуватися та зробити селфі виявилося багато, тому працівники книгозбірні лиши їх до кінця наступного тижня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар