Важливо

На маршрутах №103 і 123 завтра виїдуть нові автобуси

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
автобус МАЗ 103 486 на вулицях Кропивницького

Нові великогабаритні автобуси МАЗ завтра, 24 жовтня, виїдуть на двох міських маршрутах – 103 і 123. 
Про це Першій електронній газеті повідомив керівник КП “Електротранс” Олександр Луценко.

Маршрут №103 курсуватиме від вул. Генерала Кульчицького до вул. Кільцева. Маршрут №123 їздитиме від ТЕЦ до мікрорайону Завадівка.

Нагадаємо, 22 жовтня, перші 8 з 20 великогабаритних МАЗів, які КП “Електротранс” придбало за 69,5 млн грн, виїхали на двох міських маршрутах – №274 та №111-Б. Близько 7.00 два автобуси відправилися у свій дебютний рейс від площі Богдана Хмельницького.

Схему руху маршруту №116, на якому незабаром виїдуть великогабаритні автобуси МАЗ, планують продовжити до селища Молодіжного. Напередодні, 12 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницькому вже продовжили схему руху цього маршруту до Лісопаркової.  Окрім того, змінилися маршрути загального користування № 103, 104-а, 118, 123, 274. Відзначимо, тимчасова вартість проїзду в цих автобусах складатиме 4 грн.

Сьогодні, 23 жовтня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович в черговий раз наголосив на проблемі запаркованих узбіч на центральних вулицях міста. Ця проблема нині стала дуже гостро через запуск великогабаритних автобусів.

  Дмитро Васильєв, Перша електронна газета

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*