Важливо

Стоянки на узбіччях повинні відійти в минуле, – міський голова про паркування у центрі Кропивницького

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович в черговий раз наголосив на проблемі запаркованих узбіч на центральних вулицях міста. Ця проблема нині стала дуже гостро через запуск великогабаритних автобусів.

Інформує кореспондент Першої електронної.

Андрій Райкович звернувся до поліції, управління ЖКГ, управління транспорту та інших відповідальних підрозділів із проханням серйозно попрацювати над тим, щоб прибрати хаотичне паркування.

За словами міського голови, у центрі міста машини паркують по обидві сторони дороги.

На його думку, з цією проблемою треба боротися профілактично. Наприклад, закликати містян не паркуватися таким чином через хвилі Fm-радіостанцій. Крім того, міський голова запропонував попрацювати над встановленням нових дорожніх знаків, які б забороняли парковку.

Як висловився Андрій Райкович, спочатку профілактика і заклики, а потім – кнут і пряник.

“Стоянки на узбіччях повинні відійти в минуле. Заборона, профілактика і контроль”, – наголосив очільник міста.

Нагадаємо, учора, 22 жовтня, на двох міських автобусних маршрутах виїхали нові великогабаритні МАЗи. Деякі маршрути цих великих автобусів пролягають вузькими центральними вулицями, які постійно запарковані – Чорновола, Шульгиних, Декабристів тощо.


Нагадаємо, 22 червня Верховна Рада України посилила відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Згідно із прийнятими змінами, за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю “світить” штраф у розмірі від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 грн).

Кропивницькі патрульні продовжують попереджати водіїв автівок, припаркованих по вул. Шульгиних, що зупиняти автівки в цьому місці забороненоНа початку вулиці стоїть знак 3.34 “Зупинка заборонена”. Зона дії знаку може закінчуватись або на перехресті, або знаком, який її закінчує. Оскільки рух односторонній, то знак діє тільки на ліву частину дороги. Незважаючи на неодноразові попередження патрульних, багато водіїв продовжують паркуватись “там, де зручно”.

Поширити:

8 коментарів до Стоянки на узбіччях повинні відійти в минуле, – міський голова про паркування у центрі Кропивницького

 1. Хто б казав, а оту стоянку, що сам міський голова так публічно волав “не допустити” біля самого перехрестя по вул. В.Пермська навпроти часної аптеки поруч з самою автобусною зупинкою, то вже і заасфальтували за міський бюджет під час ремонту дороги по В.Пермській. Все – тільки балачки, а питяння “узаконення” безкарності вирішується мовчки в службових кабінетах за гроші. Бо бач тому баризі, що тримає свою аптеку – “далеко ходити” від загальної автостоянки навпроти магазину “Пермський” всього за 20 кроків від його аптеки. Крім того що цей його непотріб вже закрив і саму автобусну зупинку, і світлофор, де він нахабно врізав за рахунок суспільного міського тротуару собі стоянку біля самого перехрестя та зупинки, то мабуть будемо вже і там чекати “харківських” подій, коли від створення обмеження руху, знесуть людей на зупинці. Та і як тоді і комунальні служби збираються потім прибирати сніг біля зупинки, де поруч стоятимуть авто отаких місцевих бариг?!! В нашому обмеженому простором місті від тих часних стоянок, кіосків, парканів та рекламних споруд за рахунок тротуарів, місцевим жителям взагалі вже ніде безпечно пройти містом.

  • Шановний, там не парковку зробили! Там заїзний карман для великих автобусів облаштували, незабаром облаштують два зупиночних навіси. Там буде проходити два маршрути з великими 12-метровими автобусами, тому їм потрібно місце для заїзду. Цей карман вдвічі вужчий за парковку, яку хотіли там робити. І в цьому рішенні є сенс

   • Ну от і подивіться як в вашому “кармані” з нашої кишені вже стоять там часні авто власників тієї аптеки, які і прихопили для цього цючастину тротуару саме під свої забаганки. Побачимо, як великі автобуси бутуть там їх таранити.

    • я живу у тому районі. І за декілька днів не бачив там жодної машини припаркованої. Якщо побачу – викличу поліцію, адже це порушення ПДР

     • З великою до Вас повагою Дмитро, а особливо, до Вашої громадянської позиції, та поодиноким протиборством проти такої вже зухвалої поведінки місцевих князьків та їх бариг саму ситуацію в місті не змінити, не змінивши влади саме на патріотів, а не на тих, хто і досі там отримує платню держслужбовців з наших податків ще під вивіскою не існуючого топоніму, як кіровоградська міськ рада, що порушує і саме законодавство про декомунізацію. А відповідно того, що не встиг там охолонути асфальт, а вже стоять дві автівки тих бариг, то я би і не написав, якби цей факт не мав місце реально. З повагою.

     • Доречі, і сьогодні, вже другий день поспіль там стоїть вдень іномарка з номером ВА 1180 ВС. Звісно, що в кінці робочого дня вона зникає. І як там будуть з такими розминатися великі автобуси та комунальна прибиральна техніка, коли такі бариги вважають цю кишеню своєю автостоянкою?!

     • То я і сам це теж бачу вже другий день, тому дослівно підтверджую інформацію Володимира

 2. Доречі, і сьогодні, вже другий день поспіль там стоїть вдень іномарка з номером ВА 1180 ВС. Звісно, що в кінці робочого дня вона зникає. І як там будуть з такими розминатися великі автобуси та комунальна прибиральна техніка, коли такі бариги вважають цю кишеню своєю автостоянкою?!

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*