Важливо

Кропивницькі тепловики і “Нафтогаз” підписали договори на постачання газу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
котельні КП "Теплоенергетик"

Теплогенеруючі підприємства Кропивницького підписали договори з НАК “Нафтогаз” на постачання газу і на 100% готові до початку опалювального сезону.

Про це під час наради в облдержадміністрації повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін, йдеться на сайті ОДА.

Натомість гостро стоїть питання номінації на газ – виділення відповідних лімітів палива. За словами Олександра Мосіна міська влада вже прийняла необхідні рішення, в тому числі фінансового характеру, відповідні документи подано до газопостачальної компанії.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко висловив сподівання, що в обласному центрі підготувалися до зими на належному рівні, і тепло до осель кропивничан надійде своєчасно.

Усього, за словами очільника області,  на Кіровоградщині вже розпочали свою роботу 180 котелень.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*