Важливо

За 4-річний борг перед сином мешканку Кіровоградщини відправили на виправні роботи

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© iPress.ua

Уперше на Кіровоградщині злісну боржницю зі сплати аліментів притягнули до адміністративної відповідальності й призначили покарання у вигляді примусових робіт на 120 годин. Жінка не платила аліменти своєму синові протягом 4 років і накопичила майже 12 тис. грн боргу.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі обласної юстиції.

За словами начальника обласного управління юстиції Вадима Гуцула, мешканка Добровеличківки ухилялася від утримання власного сина впродовж чотирьох років. За цей час сума боргу сягнула 11 860 гривень.

«Боржниця не має офіційного доходу та майна. У зв’язку з цим суд постановив накласти на жінку адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на 120 годин. Оплата за них буде спрямована на часткову ліквідацію заборгованості зі сплати аліментів», – прокоментував посадовець.

Варто відзначити, що станом на Кіровоградщині державні виконавці направили до суду 132 протоколи, які будуть в подальшому розглядатися судами, про вчинення боржниками адміністративного правопорушення у зв’язку з заборгованістю зі сплати аліментів.

Читайте також: Аліментний бум: на Кіровоградщині почали масово гасити заборгованість перед дітьми

Нагадаємо, нещодавно кропивничанина змусили сплатити 13-річний борг за аліменти.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*