Нетверезий кропивничанин увірвався у медколедж і почав “учити життю” студентів

Сьогодні, 26 березня, нетверезий 26-ріяний кропивничанин зайшов в аудиторію Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й.Мухіна і почав “вчити життю” студентів. Чоловік відмовлявся покинути приміщення і ледь не затіяв бійку зі сторожем та фізруком. Зарадити ситуації змогли лише патрульні.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією зі сторінки Патрульна поліція Кіровоградської області у соцмережі Facebook.

Невідомий чоловік зайшов у приміщення коледжу о 9:00 і розпочав лекцію для студентів про те, що має бути важливим для них під час навчання. 26-річний хлопець перебував у нетверезому стані і не реагував на прохання викладачів коледжу залишити навчальне приміщення.

Він наполегливо продовжував переконувати слухачів, що під час навчання треба турбуватись зовсім не про оцінки і характеристики. Також розповідав, як він переконався у цьому на власному життєвому досвіді.

Сторож і викладач фізичної культури намагались домовитись із молодиком припинити неправомірні дії, але безрезультатно. Він навпаки намагався затіяти бійку та образливо чіплявся до них.

На допомогу прийшов екіпаж патрульної поліції, який проїжджав неподалік. Їх зупинив охоронець коледжу, розповів про неординарну ситуацію та провів до потрібної аудиторії.

Правоохоронці роз’яснили порушнику, що його дії є протиправними і мають бути припинені. На даного громадянина було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Заняття коледжу продовжуються відповідно до розкладу.

28953726_1463216060454759_1736136005927638796_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар