У житті кожної людини є чарівна і казкова пора – дитинство. У всіх виникають різні асоціації з цим періодом, але абсолютно кожен, будучи дитиною знає, хто такий Святий Миколай і з нетерпінням чекає того самого омріяного подарунка під подушкою, про якого писав у листі.
Адже діти щиро вірять у силу світла та добра. Сьогодні пріоритети змінюються, і бажання діток зовсім інші.
Саме тому, за щорічною традицією, обласна дитяча філармонія проводить захід до Дня святого Миколая, повідомляє Перша електронна газета.
Колектив філармонії поставив собі за мету здійсненити мрії діток, які мужньо боряться зі злим ворогом здоров’я – онкологічними захворюваннями і є підопічними міжнародного благодійного фонду «Янгол життя».
За настрій та творчу атмосферу свята відповідатимуть талановиті:
- учні музичної школи №1 ім. Г.Г. Нейгауза м. Кропивницького. Директор – Євгенія Малявкіна;
- народний художній колектив України хореографічний ансамбль «Надія». Художній керівник – Тетяна Мутнова;
- дитячий танцювальний колектив «Карамель». Керівник – Ольга Єрофеєва
- зразковий хореографічний ансамбль «Олена». Керівник – Тетяна Алфьорова;
- студія хореографічного мистецтва «Авангард» БК ПАТ НВП «Радій». Художній керівник – Андрій Громов;
- SVOI DANCE COMMUNITY. Керівник – Анна Яверницька;
- Дитячого юнацького центру «Сузіря» КЗ «Академічна гімназія Кропивницької міської ради». Керівник – Юлія Кадет;
- танцювального колективу з сучасної хореографії «Bondini Team», керівник – Аріна Бондіні;
- артисти Кіровоградської обласної філармонії.
Звичайно, за гарною традицією на Вас чекатимуть сюрпризи від наших постійних партнерів – магазину стильного одягу для сучасних дітей «Teens» та IKURA, а також дегустація від TM “Бон Буассон”.
“Чекаємо на вас 6 грудня, о 16:00, в залі обласної філармонії, щоб разом поринути в атмосферу тепла, добра та справжнього свята!” – запрошують артисти.
Квитки у касі філармонії.
Нагадаємо, торік обласна філармонія і «Янгол життя» здійснили бажання хворого хлопчика.
Залишити коментар: