В Онуфріївці презентували краєзнавчу книгу «Стежками старого парку»

Презентація книги місцевих авторів Ярослава Іванова, Василя Сурмила, Віталія Постригана «Стежками старого парку» відбулася приміщенні Онуфріївської бібліотеки вчора, 5 серпня.

Про це повідомляє Онуфріївська селрада, інформує Перша електронна газета.

Автори книги поділилися, як працювали над виданням, як важко проходив друк, адже книга повинна була вийти в світ ще 1 березня 2022 року, але через військові дії біля Харкова книгу тривалий час не могли надрукувати, а сам тираж книги доробляли вже в Білій Церкві.

297955617-1244331052980544-1853648103139228227-n

Автори книги зробили величезну роботу з опрацювання архівних матеріалів, спогадів, фотодокументів. За основу були взяті реальні події. У книзі викладена історія створення парку від його заснування до сьогодення. Насиченою історичними відомостями, біографічними даними є розповідь про засновників парку, відому своїм меценатством родину Камбуреїв і Толстих. В стислому енциклопедичному стилі подано історію Онуфріївки з 1740-х років до нинішнього часу. Особливою родзинкою книги є те, як вплетено місцеві легенди в достовірний, відомий із архівних документів факт, тим самим надаючи народній пам’яті наукове обґрунтування.

Читайте також:

Валерій М’ятович «Нехай святиться ім’я Твоє…»: книга, що стала відомою ще до презентації

Поширити:

Залишити коментар:

коментар