Благодійний етно-рок концерт відбудеться у кропивницькому МИР2.0

У суботу, 16 липня, етногурт YELKA та прог-рок гурт Inside The Sound влаштують благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

YELKA – відомий етногурт з Кропивницького, який грає музику, засновану на старовинних українських народних піснях, поширених на Кіровоградщині. Гурту притаманні риси інді, року та  електронної музики. Крім власне етніки, яка завжди лежить в основі.

У складі гурту – вокалістка Світлана Буланова, гітарист й аранжувальник Макс Величко і барабанщик Макс Діденко.

“Колись давно люди не боялись звуків. Вони слухали музику, яка їх огортала, обіймала, піднімала високо і вчила зупинятися, думати, насолоджуватися, чути. Давайте спробуємо згадати. Ми влаштуэмо особливий вечір небанальної музики”, – розповіла Світлана Буланова.

Прог-рок гурт Inside The Sound – авторський інструментальний проект, створений Максом Величком у тандемі з бас-гітаристом Дмитром Трифоновим. Хлопці видали два авторських альбоми “Time Z” у 2010 році і “Wizard`s Eyes” у 2017-му.

Їхня музика для тих, хто любить гітари та професійний якісний звук. Не дарма ж Макса, як одного з кращих гітаристів України запросили виконувати музичні партії у сучасній українській рок-опері “Тарас Бульба”, поява якої сколихнула європейський музичний світ минулого року. Про музичну кар’єру Максима, його творчі проєкти, роль у творенні новітньої рок-опери і шлях зі сцени Кропивницького до Києва Перша електронна газета писала напередодні виходу “Тараса Бульби” на широку сцену.

Насолодитися творчістю цих талановитих музикантів і виконавців можна у МИР2.0.

ДЕ:  вулиця В. Перспективна, 19;
КОЛИ: 16 липня о 19:00;
ВХІД: благодійний внесок від 100 грн.

Нагадаємо, війна минула і сучасна. Етногурт YELKA презентує новий кліп.

Читайте також: всесвітній музичний рейтинг очолила пісня з Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар