Голова ОДА хоче зробити «Вересневі самоцвіти» міжнародним

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна переконана, що всеукраїнський театральний фестиваль «Вересневі самоцвіти» потрібно вивести на міжнародний рівень.

Про це вона написала на своїй сторінці у ФБ, повідомляє Перша електронна.

“Стояти на місці – не ефективно. Саме тому переконана, що “Вересневі самоцвіти” потрібно вивести на міжнародний рівень. Перспективи цієї ідеї вже сьогодні обговорила з театральними критиками.

Уявіть собі, фестиваль проходить на Кіровоградщині з року в рік уже понад пів століття. Звичайно, його традиції та історію потрібно обов’язково зберегти, але разом із цим важливо не залишитись поза часом.

Хутір “Надія” гідний того, щоб зайняти провідне місце на туристичній мапі області та приймати митців із усього світу. Вважаю, що вони оцінять це місце сили та всю його колосальну енергетику. Але для цього потрібно зробити крок уперед. Тож готова підтримати всі ідеї та пропозиції професіоналів щодо того, як “оживити” фестиваль. Впевнена, що їх буде чимало. Із нетерпінням на них чекаю, адже готуватись до нових “Вересневих самоцвітів” потрібно вже зараз”.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар