У понеділок, 17 лютого, о 19:00 в обласній філармонії виступить один із найдивовижніших композиторів та піаністів сучасності Любомир Мельник із презентацією альбому «Fallen Trees».
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією філармонії.
Любомир Мельник – засновник «безперервної музики» та найшвидший піаніст світу, який ще понад 30 років тому встановив одразу два світові рекорди, внесені до Книги Гіннесса.
Музика Любомира Мельника переносить слухача у нові небачені сфери. Про нього пише «BBC», «The Guardian», «The Telegraph» та безліч інших медіа. Він – людина-потік, музикант-філософ, дослідник можливостей фортепіано, тіла та свідомості! «Fallen Trees» – новий альбом, що поєднує в собі пишні мелодії із приголомшливою інструментальною технікою. «Fallen Trees Tour» – це унікальна можливість приєднатись до мистецьких експериментів піаніста, відчувши магнетизм фортепіанного соло!
Читайте також:
- “Мої думки тихі” у Кропивницькому: чому варто подивитися нову українську комедію
- У Кропивницькому виступлять учасники “Голосу країни” та “Х-Фактора”
Довідка. Любомир Мельник – український композитор і піаніст. Його сім'я емігрувала в Німеччину. Проживав тривалий час у Канаді. Мельник відомий «безперервною музикою», піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах і складних нотних послідовностях, що створюють «звукове полотно», зазвичай з використанням правої педалі для створення обертонів і резонансів. Любомир – автор понад 120 музичних творів. Співпрацював з французькими хореографами і рядом європейських та американських композиторів. Часто в музиці звертався до своїх українських коренів, так, один з його творів написаний на вірші Тараса Шевченка, окрему композицію Мельник присвятив Симону Петлюрі. 1985 року в Швеції Любомир встановив два світові рекорди. Відповідно до одного з них композитор показав себе найшвидшим піаністом у світі: він зміг зіграти мелодію, граючи 19 з половиною нот щосекунди кожною рукою одночасно. Другий зафіксований рекорд: виконання найбільшої кількості нот за годину гри, при швидкості 13-14 нот за секунду кожною рукою.