У неділю Ковалівський парк на декілька годин перетвориться на Європейське містечко

У суботу, 19 травня, з 10:00 до 15:00 у Ковалівському парку в Кропивницькому у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться фестиваль “Єврофест – 2018”. Парк перетвориться на Європейське містечко, у якому працюватимуть творчі майстерні, інформаційні та ігрові палатки, де можна буде дізнатися про можливості навчання та волонтерства в Європі, взяти участь у цікавих іграх, вікторинах, конкурсах.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Заходи фестивалю різноманітні, цікаві, яскраві та змістовні: кожен мешканець міста зможе переглянути виставки кращих робіт талановитої молоді, що присвячені Дню Європи. Про європейські цінності, глобальні цілі десятиліття, особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна буде дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств. У рамках роботи Європейського містечка планується робота інтерактивного стенду опитування, де кожен бажаючий зможе залишити власні думки та свої побажання на тему: «Україна – європейська країна».

«Єврофест – 2018» об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Цього року активну участь беруть 33 євроклубів м. Кропивницького та Кіровоградської області, громадські організації «Полонія», «НашітеХора», «Розвиток», «Союз вірмен України в Кіровоградській області», «Інтелігенція ромів Кіровоградщини».

Читайте також: Кропивницький парк перетворився на карту європейської культури

Детальну інформацію можна отримати у голови Ради євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ Олени Арутюнян. Контактний телефон: 0501725751. e-mail: ocdut@ukr.net

Організатори фестивалю: Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім. Б. Чижевського, Центр європейської інформації від Представництва ЄС в Україні при ЦДПУ ім. Винниченка, управління освіти, науки, молоді та спорту, управління комунікації з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації, управління освіти міської ради м. Кропивницького, Центр розвитку національних культур «Єдина родина» за підтримки Представництва ЄС в Україні, міжнародної агенція «Погляд – NEXT».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар