Важливо

Міністр оборони України у Кропивницькому: фінансування військових частин ССО збільшиться у 6 разів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак, який завітав сьогодні, 4 листопада, до Кропивницького, щоб відзначити військових легендарного 3-го окермого полку спецпризначення, повідомив, що прийняв рішення про збільшення фінансування військових частин Сил спеціальних операцій.

“Ми маємо вже в цьому році набути бойових спроможностей. Але бойові спроможності треба набувати не тільки у бою, їх треба набувати за допомоги матеріально-технічної бази, яка, на жаль, сьогодні потребує значного покращення”, – наголосив Міністр оборони виступаючи перед біцями 3-го полку спецпризначення.

Генерал Полторак розповів, що приїхав до Кропивницького, щоб подивитися що потрібно зробити для покращення матеріально-технічної бази спецпризначенців та умов їх перебування.

“Командир частини сьогодні показав мені обладнання, яке почали закупати для вас. Я прийняв рішення фінансування віськових частин Сил спеціальних операцій збільшити у 6 разів”, – наголосив Степан Полторак.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар