Важливо

Апеляційний суд залишив під вартою Денисенка під крики новенців “Ганьба”

У Апеляційному суді Кіровоградської області сьогодні, 13 жовтня, розглянули скаргу голови селища Нове, якого затримали за підозрою в отриманні хабара.


Нагадаємо, 7 жовтня, суд першої інстанції ухвалив обрати Сергію Денисенку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Підтримати селищного голову до суду прийшли понад півсотні новенців.

Адвокат підозрюваного Валентина Грицина зачитала зміст апеляційної скарги, згідно якої просить суд змінити запобіжний захід на такий, що не пов’язаний з триманням під вартою і відпустити Денисенка на поруки депутатів селищної ради або мешканців Нового.

Читайте також: Всі депутати Новенської селищної ради та 81 мешканець селища хочуть взяти Денисенка на поруки

На думку захисника, у військової прокуратури не було підстав затримувати Денисенка, оскільки його не було взято під час отримання хабара. Вказаних обвинуваченням грошей при ньому не було виявлено.

Обвинувачення зазначає, що причиною тримання Денисенка під вартою є можливість впливу на слідство, враховуючи його посаду. Валентина Грицина повідомила, що на час слідства, підозрюваного було відсторонено від виконання обов’язків селищного голови, а тому ризиків впливу на слідство немає.

14724178_1130115273730787_1273261607_o

Прокурор Руслан Габрієлян, який представляє сторону обвинувачення, не погодився із стороною захисту. Він заявив, що орган слідства мав всі законні підстави затримати Денисенка. Крім того, він вважає, що через те, що слідством не було виявлено частини коштів, існують ризики їх знищення підозрюваним. Тому, на думку прокурора, слід залишити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вислухавши обидві сторони, судді Апеляційного суду відправились до нарадчої кімнати.

Повернувшись з нарадчої суддя Ремез зачитав ухвалу, згідно якої постановив не задовольняти апеляцію захисту Денисенка.

Таким чином голова селища Нове залишиться під вартою.

Мешканці, присутні у залі, сприйняли ухвалу викриками “Ганьба”. Вони з осудними викриками накинулись на суддів і прокурора.

Нагадаємо, 5 жовтня, військова прокуратура Південного регіону повідомила про затримання голови Новенської селищної ради м. Кропивницький Сергія Денисенка під час отримання 300 тис. грн хабара.

Прокуратура повідомила, що зазначений посадовець, діючи при посередництві свого знайомого, вимагав та одержав від представника приватного підприємства таке «винагородження» за позитивне рішення ради про надання згоди на продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комерційній структурі.

При цьому, продавати ділянку площею 2,8 га планувалось за значно заниженою вартістю.

7 жовтня Ленінський райсуд Кропивницького обрав Денисенку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю виплати застави у розмірі 200 мінімальних зарплат.

У той же час, потенційний посередник у отриманні хабара Петро Домаскін отримав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

14678108_1130116490397332_2127109467_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Апеляційний суд залишив під вартою Денисенка під крики новенців “Ганьба”

  1. Наш народ владу не любить, а тут така активність. Проплачені люди чи народна любов (звідки?).

    • Да…. рак ты Витя,есть просто элементарные вещи в жизни, это честность, бескорыстность и народная любовь и благодарность тому кто сделал для жителей поселка очень и очень много, людям больно и обидно, что тот кто должен сидеть на скамье подсудимых на воле, а такие как Денисенко, сейчас находится в Сизо,знают что у семьи нет таких денег внести залог и нанять дорогого адвоката, им выгодно что бы Сергей Павлович как можно дольше не выходил на свободу и будут спосопбтвовать этому разными способами-все и все куплены и даже можно уже догадаться какое будет вынесено решение через 2 месяца в суде, но люди это так не оставят, будем привлекать и ТВ программы и Киев

  2. Або люди, які не хочуть змиритися з тим, що невинну людину підставили і посадили за грати!

    • І народна любов, і люди які не хочуть змиритися з тим, що невинну людину посадять за грати. Якщо дивитися глибше, то той хто брав гроші сидить під домашнім арештом. Ще цікава обставина родич Домаскіна працює у військовій прокуратурі. І тут виникає питання збіг чи так треба?

Коментарі заборонені.