Важливо

Кіровоградський 3 полк спецпризначення потребує допомоги місцевої влади

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградский 3-ій окремий полк спецпризначення потребує допомоги у облаштуванні належних умов на полігоні.

Про це заявив представник громадської організації учасників АТО 3-го полку “Редут” Олександр Щербина. За його словами, під’їзні шляхи до полігону військового підрозділу, і місця для стрільб потрібно засипати щебінем, а дороги на самому полігоні ще й прогрейдерити.

“Коли йдуть дощі, підрозділ не може провести заняття у повному об’ємі, військові чекають коли все підсохне. Замість того, щоб займатись бойовою підготовкою, офіцери витрачають час на пошук шляхів вирішення цих проблем”, – розповів Олександр Щербина.

За словами активіста, першочергово потрібно засипати під’їзні шляхи.

“Потрібен щебінь, грейдери, самоскиди. Цю роботу потрібно зробити на грунтовному рівні, сам полк цю задачу не потягне”, – запевнив він.

Олександр Щербина закликав місцеву владу звернути увагу не легендарний військовий підрозділ, і допомогти військовим вирішити нагальну проблему. Якщо серед небайдужих меценатів знайдуться бажаючі допомогти 3 полку спецпризначення, Олександр Щербина просить звертатись безпосередньо до командування частини.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар