Важливо

Мітинг АТОвців у Кіровограді: перекрита вулиця та намет на площі (ВІДЕОРЕПОРТАЖ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні у Кіровограді пікетували учасники АТО з районів області. Декілька сотень військових, невдоволених блокуванням виділення їм земельних ділянок, прийшли під стіни ОДА аби шукати правди.

АТОвці зустрілися з двома заступниками голови ОДА, а пізніше до них вийшов і голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Голови обласного Держгеокадастру Марії Соловйової, яку називають винуватицею ситуації, що склалася, сьогодні не було в місті. Навіть очільник ОДА не знав де вона знаходиться. За чутками пані Соловйова сьогодні була в Києві, а офіційно – на лікарняному.

Обласний голова розповів, що повідомив про ситуацію, яка склалася з виділенням землі учасникам АТО в області прем’єр-міністру, і що звернувся до нього з листом, де клопотає призначити нового відповідального фахівця на посаду керівника Держгеокадастру.

Проте ці аргументи не задовольнили обурених військових, і вони спочатку заблокували на декілька годин центральну вулицю міста, а потім встановили на площі Героїв Майдану намет.

Детальніше про сьогоднішній мітинг АТОвців дивітся у відеорепортажі нашого кореспондента.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар