Важливо

Як у Кропивницькому копи навчалися затримувати озброєних злочинців на автомобілі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Як уже повідомляла Перша електронна газета, сьогодні, 21 червня, в Управлінні Патрульної поліції Кропивницького відбулися тактичні навчання із затримання злочинців зі зброєю, які втікають на автомобілі. Інструктори з Києва навчали полісменів як діяти в небезпечній ситуації, роззброювати втікачів та вивозити поранених. У Кропивницький приїхали 27 чоловік із 9 областей України, які в подальшому отримають сертифікати і зможуть проводити інструктажі у себе в містах.

Навчання проходить в три етапи – прийоми рукопашного бою, зовнішній і внутрішній обшук будівлі та робота з автомобілем. Тренуються копи протягом місяця по 7,5 годин на день, тому вже троє осіб відправилися додому, бо не витримали навантаження.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар