Кропивницькі школярі змагалися за літній кубок з тенісу

Із 14 по 20 червня у Кропивницькому проходив літній кубок з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях, організованих за сприяння обласного відділення Національного олімпійського комітету України та відділу фізичної культури та спорту міської ради, взяли участь 25 юних спортсменів.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

У напруженій боротьбі перемогу в турнірі виборов учень навчально-виховного об’єднання № 6 Олександр Котляр. Володарем срібної медалі став учень гімназії імені Т.Г. Шевченка Владислав Чебанюк. Третє місце посіла учениця загальноосвітньої школи І ступеня «Мрія» Анастасія Співак.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради і кубками від обласної федерації тенісу, а всі учасники спортивних баталій отримали сувеніри з олімпійською символікою від обласного відділення Національного олімпійського комітету України та поласували солодощами від меценатів.