Важливо

Депутат Кіровоградської облради спав на сесійному засіданні

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутат Кіровоградської обласної ради Микола Коваленко заснув на сесійному засіданні, сьогодні, 18 листопада.

Його мирний сон на депутатському місці у сесійній залі зміг зафіксувати журналіст Першої електронної газети.

Поки у залі тривало обговорення одного з питань порядку денного пленарного засідання сьомої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання, депутат Микола Коваленко безуспішно боровся зі сном. Як видно з відео, перемогу у двобої святкував бог сновидінь Морфей.

Як інформує сайт обласної ради, Микола Миколайович Коваленко народився 16 квітня 1946 року і проживає у с. Мар’янівка Новоархангельського району Кіровоградської області. Він є директором ПОП ім.Гагаріна. До обласної ради обраний по багатомандатному виборчому округу від Кіровоградської обласної організації політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (ТВО № 23), член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Депутат Кіровоградської облради спав на сесійному засіданні

  1. оце трудяга,напевно город копав або листя згортав!!!!!

  2. Це людина навела порядок на селі, і дійсно працює з ранку до пізнього вечеру на землі.

Коментарі заборонені.