Важливо

Через скарги на приватних перевізників у Кропивницькому хочуть купити більше автобусів

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович обурився свавіллям приватних перевізників і натякнув, що цього року міська влада закупить більше автобусів, ніж планувалося. 

Про це він сказав під час апаратної наради у міськраді, інформує кореспондент Першої електронної.

Нагадаємо, у бюджеті на 2018 рік передбачено 30 млн грн для купівлі ще 10 нових автобусів середньої місткості.

Але Андрій Райкович натякнув, що, за сприятливих умов, у другому півріччі цього року, міська влада ще виділить додаткові кошти на купівлю автобусів.

“Досить вже панькатися! У цьому році десяток автобусів додатково купуємо у першому півріччі. А у другому – поживемо-побачимо, як буде наповнюватися бюджет. Якщо буде все нормально, докупимо ще автобусів. Не хочуть розуміти міську владу, буде комунальна служба робити все, як це потрібно. Візьмемо усю повноту відповідальності на себе. Ми цього не боїмося”, – заявив Андрій Райкович.

Міського голову обурили численні скарги на перевізників від містян, які постійно надходять до міської ради.

Зокрема, люди скаржаться на недотриманні графіків руху маршруток, хамство водіїв, бруд у автобусах, куріння у салоні та багато іншого. Але міський голова окремо зупинився на стані кінцевих зупинок маршруток. Його обурило, що водії засмічують зупинки, і справляють де завгодно свою “природню потребу”.

“На кінцевих зупинках увесь сніг жовтий”, – емоційно обурився Андрій Райкович.

На думку міського голови, приватні перевізники не виконують узятих на себе повноважень, а натомість регулярно звертаються з проханням підвищити вартість проїзду.

“Тарифи їм давай… Хай ідуть до громади, розказують, пояснюють, що вони зробили для покращення умов пасажироперевезень. А вже потім хай звертаються за порозумінням і підтримкою. Я захищати їхню бездіяльність не збираюся”, – резюмував Андрій Райкович.

Нагадаємо, у травні цього року кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

22 жовтня перші великогабаритні МАЗи виїхали на вулиці Кропивницького.


 Дмитро Васильєв, Перша електронна газета

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Через скарги на приватних перевізників у Кропивницькому хочуть купити більше автобусів

  1. гнать этих гнид маршрутчиков в ихние помойные ямы откуда они и повылазили.ни совести ни Бога в душе.Быдло!!!

  2. Да,наконец то и мэр оценивает работу маршрутчиков!! а то в отделе транспорта говорят что не имеют на маршрутчиков влияния, а зачем тогда отдел транспорта при исполкоме??

Коментарі заборонені.