У 2017 році до підрозділів Управління Держаної міграційної служби в Кіровоградській області звернулось для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон майже 60 тисяч жителів Кіровоградщини. Це на 26 538 осіб більше, ніж минулого року.
Як повідомили Першій електронній в УДМС України в Кіровоградській області, попит в основному зріс за рахунок можливості подорожувати до країн Європейського Союзу без оформлення віз.
“Минулого року також збільшилась і кількість підрозділів УДМС, де можна оформили біометричний паспорт. Отримати паспорт для виїзду за кордон, який містить електронний чіп із біометричними даними власника документу, можна в апараті УДМС та 24 територіальних підрозділах у районах області незалежно від реєстрації місця проживання. З листопада підрозділи міграційної служби були підключені до онлайн-сервісу “Електронна черга”, що дає можливість самостійно обрати дату і час відвідання”, – додають у прес-службі УДМС України в Кіровоградській області.
Нагадаємо, за два роки з моменту впровадження паспорта громадянина України у формі пластикової картки до підрозділів міграційної служби на Кіровоградщині для його оформлення звернулось 32 796 громадян.
Від дверей міграційної служби – до Парижа. У чергах за біометричними закордонними паспортами мешканці Кіровоградщини думають не тільки про те, яка подорож буде першою. А і те, як вижити, коли обидві черги до входу в міграційну службу перекрили навіть білі “Жигулі”, на капоті яких “реєструється” черга. Проте окрилені мешканці Кіровоградщини з напакованими валізами продовжують “окуповувати” міграційну службу з 4-5 годин ранку до її відкриття в надії якнайшвидше чкурнути не в Кирилівку чи Бердянськ, а в Барселону або Монако. Перша електронна пройшла весь шлях отримання біометричного закордонного паспорту “з нуля” і ми хочемо розповісти про процедуру з першого до останнього кроку. Як витримати довжелезні черги, уберегтися від “кіпішу” та “рішал” і нарешті потрапити у кабінет міграційної, дивіться у нашому відео.