Важливо

У Кропивницькому встановили перші світлодіодні дорожні знаки

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Днями у Кропивницькому по вул. Яновського почали працювати перші у місті світлодіодні дорожні знаки.

Як розповіла Першій електронній заступник начальника головного управління ЖКГ міськради Юлія Яндович, шість інформаційно-вказівних знаків “Пішохідний перехід” встановили ще наприкінці грудня, а зараз підключили до мережі.

“Таким чином ми хочемо звертати увагу водіїв на ті перехрестя, де немає необхідності ставити світлофори, але існує ризик травматизму пішоходів”, – розповіла Юлія Яндович.

За її словами, цього року управління планує встановити ще декілька світлодіодних знаків.

“Ми подивимося, як ці знаки працюють. Якщо вони будуть ефективні, хочемо замінити звичайні знаки “Стоп” на світлодіодні на перехресті вулиць Шевченка та Михайлівської, Шевченка та Архангельської і, можливо, Михайлівської та Преображенської”, – поділилася планами заступник начальника головного управління ЖКГ міськради Юлія Яндович.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому встановили перші світлодіодні дорожні знаки

  1. За идею отлично, за исполнение неуд! Вечером непонятно что там мигаем, то ли очередной генделык, то ли ещё не весть что!!!!

  2. На вулиці Яновського потрібен світлофор.
    Там ні виїхати з вул. Куропятникова на
    вул. Яновського,ні перейти пішоходам
    неможливо без ризика для життя.

Коментарі заборонені.