Важливо

У Кропивницькому оновили імпровізований меморіал Героям Небесної сотні

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому на площі Героїв Майдану оновили імпровізований меморіал Героям Небесної сотні, який активісти місцевого Євромайдану встановили у 2014 році.

Стенд зі світлинами загиблих унаслідок подій Євромайдану активісти встановили тоді на місці пам’ятника Кірову, який було демонтовано. Відтоді цей імпровізований народний меморіал став місцем, куди небайдужі кропивничани приходять, і приносять квіти у пам’ятні дні подій Революції Гідності.

За два роки пластиковий стенд вигорів на сонці, і мав уже непривабливий вигляд. Як вдалося дізнатися Першій електронній, стенди замінили за дорученням міського голови. До Дня Прапора та 25-ої річниці Незалежності, за кошти міського бюджету, було виготовлено та встановлено нові, ідентичні попереднім, стенди.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар